Trend

18 Nisan 2019 15:17

Lord of The Rings: Gollum Video Oyunu Geliyor

Lord of The Rings: Gollum Video Oyunu Geliyor

Lord of The Rings: Gollum Video Oyunu Geliyor

  • 24
  • 0

Amazon tarafından dizi uyarlamasının hazırlık çalışmaları sürdürülen Lord of The Rings‘ten bu kez yeni bir oyun haberimiz var. Alman oyun geliştirme firması Daedalic Entertainment, Lord of The Rings: Gollum oyununu duyurdu.

Hobbitlerin diyarında geçecek olan aksiyon-macera oyunu; Gollum‘un tek yüzüğü bulmasından sonra, Yüzüklerin Efendisi kitap ve filmlerindeki olaylardan önceki dönemde geçecek.

Daedalic Entertainment’ın Kurucu ortağı ve CEO’su Carsten Fichtelmann, video oyunlarıyla ilgili olarak, “Kitaptan bildiğimiz bir hikayemiz var ancak Gollum’a olanların tümü kitapta ilk ortaya çıktığı andan önce olmuş. Oyunumuzda göreceğiniz ana şey bu. Onun kitaplarda ilk kez ortaya çıkışından önceki hikayeyi anlatacağız” dedi. Fichtelmann, iki kişiliğin sürekli çatıştığı karakterin oyununda “Smeagol tercihi” ve “Gollum tercihi” seçeneklerinin bulunacağını da belirtti.Oyunu geliştirme ve yayınlama konularında Middle-Earth Enterprises ile ortak çalışan Deadalic, oyunu PC’ler ve (o dönemde) ilgili tüm konsollar için 2021‘de çıkarmayı planlıyor.

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın