Trend

18 Nisan 2019 15:57

Samsung, Galaxy J Serisini Rafa Kaldırıyor

Samsung, Galaxy J Serisini Rafa Kaldırıyor

Samsung, Galaxy J Serisini Rafa Kaldırıyor

  • 24
  • 1

Samsung Malezya'nın YouTube kanalı, şirketin Galaxy J serisini 'ölü' ilan ettiği bir video yayınladı.

Samsung Malezya’nın YouTube kanalında paylaştığı bir videoyla birlikte Galaxy J serisinin sonunun geldiği kesinleşmiş oldu. Yani Galaxy J serisi, artık Galaxy A ile birleştirilecek.

Yine aynı videoda Samsung, şu anda Malezya'da mevcut olan yeni Galaxy A30 ve Galaxy A50 telefonlarını tanıttı. Bu video birkaç gün önce yayımlandı ancak Samsung, yarın Galaxy A serisine dair bir basın konferansı düzenleyeceği için tam da doğru zamanda çıkmış diyebiliriz.

samasung galaxy j serisi

Samsung, bu yıl içinde birden fazla Galaxy A serisine ait cihaz duyurdu. Duyurulan cihazlar dışında ortada bir de Galaxy A80 ve A90 gibi söylentileri ortalıkta dolanan cihazlar var. Hatta bu iki cihazın aynı cihaz olduğunu söyleyenler bile var. Yarın düzenlenecek basın konferansında Samsung’un Galaxy A80’i ya da A90’ı tanıtması bekleniyor.

Şimdiye kadar sızdırılan bilgilere göre Galaxy A80/A90’ın 6,7 inç FullHD+ OLED ekrana, 6 GB/8 GB RAM’e, 128 GB dâhili depolamaya, Snapdragon 7150 yonga setine, 3.700 mAh bataryaya ve 48 + 8 MP’lik iki arka kameraya sahip olması bekleniyor.

Kaynak: webtekno.com

Yorumlar (1)

  1. User for comment

    Junk - 09 Nisan 2019

    J ve E serisi çok da iyi değildi zaten. İyi oldu

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın