Trend

18 Nisan 2019 15:35

Steam oldukça önemli bir oyunu daha Epic Store'a kaptırdı

Steam oldukça önemli bir oyunu daha Epic Store'a kaptırdı

Steam oldukça önemli bir oyunu daha Epic Store'a kaptırdı

  • 33
  • 0

Ard arda birçok önemli oyunu bünyesine katan Epic Store, Anno 1800 ile bu stratejisine devam ediyor. Yapılan açıklamaya göre merakle beklenen strateji oyunu Anno 1800'ün de Epic Store'a özel olarak yayınlanacağı açıklandı.

Steam önemli strateji oyunu Anno 1800'ü Epic Store'a kaptırdı

Blue Byte tarafından geliştirilen ve Ubisoft'un dağıtımcısı olduğu Anno 1800, 16 Nisan'da çıkacak.Oyunun çıkışından sonra ise tamamen Epic Store'a geçeceği açıklandı. An itibari ile Steam'de satışta olan oyunun, ön sipariş sürecinden sonra sistemden kalkacağını da söyleyebiliriz. Yani oyunu sadece ön sipariş ile alanlar Steam üzerinden oynayabilecekler. Oyunun Steam sayfasında yayınlanan açıklama şu şekilde;

"Anno 1800'ün Steam satışları, yayıncı firmanın oyunu başka bir mağazaya özel hâle getirme kararından dolayı 16 Nisan'dan sonra durdurulacaktır.

Yayıncı, bu karar öncesinde Steam'de yapılan tüm satın alımların Steam üzerinde geçerli olacağına ve Steam kullanıcılarının oyunun yanı sıra gelecekte çıkacak tüm güncelleme ve DLC'lere Steam üzerinden erişebileceğine dair bize garanti vermiştir. Oyunu 16 Nisan'daki çıkış tarihi sonrasında satın almayı bekleyen Steam müşterilerinden özür dileriz."

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın