Trend

18 Nisan 2019 15:21

WandaVision ve Falcon & Winter Soldier'ın dizisi geliyor

WandaVision ve Falcon & Winter Soldier'ın dizisi  geliyor

WandaVision ve Falcon & Winter Soldier'ın dizisi geliyor

  • 18
  • 0

Geçen akşam yapılan lansmanla beraber Disney+’ın fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu, aslında en önemlisi gelecek Marvel dizilerinden ilkinin adını da öğrenmiş olduk. Aslında bir süredir internette çeşitli dedikodular dolaşmaktaydı. Disney+’da Marvel dizileri olacağı ve bu dizilerin hepsinin Marvel sinematik evrene bağlantılı olacağı söylenmişti. Bunlar arasında ise ilk onaylanan isim ise Loki olmuştu.

Disney+'ın ilk Marvel dizileri WandaVision ve Falcon & Winter Soldier oldu!

Dün ise sürpriz bir şekilde Hawkeye dizisi ile alakalı ilk detaylar ortaya çıkmıştı. Dizide yine film serisinden tanıdığımız Jeremy Renner yer alacak. Bunların dışında ise daha öncesinde dedikodu olarak ortaya çıkan ve Falcon & Winter Soldier ve Scarlet WitchThe Vision dizilerinin ikisinin de onaylanmış olduğunu gördük. WandaVision ve  Falcon & Winter Soldier dizisinin geleceğini onaylayan Disney, böylelikle üç tane daha Marvel dizisini de onaylamış oldu. 

Dizide yine filmlerden tanıdığımız Anthony Mackie ve Sebastian Stan başrolde yer alacak. Şuan için yayımlanacak ilk Marvel dizisi olacağını düşündüğümüz Falcon & Winter Soldier hakkında daha fazla bir detay açıklanmadı. 
WandaVision dizisinde ise yine filmlerden tanıdığımız Elizabeth Olsen ve Paul Bettany'nin baş rolünde olacağı açıklandı. Ayrıca hikayenin büyük ihtimalle aynı isimli çizgi roman serisine dayanacağı söyleniyor.

Son olarak Disney+ başlangıçta; 7500 dizi25 orijinal dizi ve 10 orijinal film içereceği belirtildi. Kasım ayında faaliyete geçecek ve aylık ücretlendirmesinin 7 Dolar olacağı, yıllık ise 70 Dolar olacağı açıklandı. Bu fiyatların Türkiye’de farklılık göstereceğini belirtelim ve İlk olarak Kuzey Amerika’da açılacak olan servis, daha sonrasında ise sırasıyla tüm Dünyaya açılması bekleniyor.

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın