Trend

18 Nisan 2019 15:53

Yerli yıldızımız woxic yeni takımı mousesports ile ilk maçına çıktı

Yerli yıldızımız woxic yeni takımı mousesports ile ilk maçına çıktı

Yerli yıldızımız woxic yeni takımı mousesports ile ilk maçına çıktı

  • 35
  • 0

Geçtiğimiz günlerde mousesports’a transfer olan woxic, yeni takımıyla ilk maçına çıktı. Temsilcimiz bugün de Vitality karşısında mücadele edecek.

Geçtiğimiz günlerde HellRaisers’tan mousesports’a transfer olan woxic, yeni takımıyla ilk maçına geçtiğimiz günlerde çıktı.

woxic için yeni bir dönem geçtiğimiz günlerde resmen başladı. 2017 yılının temmuz ayında HellRaisers bünyesine katılan Özgür “woxic” Eker, 14 Mart 2019 tarihinde mousesports’a olan transferini tamamladı. Oyuncunun yeni takımıyla olan ilk maçı da ECS Season 7 Europe Week 2 kapsamında fnatic karşısındaydı. bo3 formatında oynanan çeyrek final maçının ilk haritası mousesports tarafından Dust2 olarak belirlendi. İlk yarıyı 13-2 gibi rahat bir skorla önde kapatan mousesports, ikinci yarıda da geri dönüşe müsaade etmeyerek maçtan 16-8 galip ayrıldı. İkinci harita fnatic tarafından Inferno olarak belirlendi. Bu haritanın da ilk yarısında 11-4 mousesports üstünlüğü vardı. Üstünlük bu sefer korunamadı ve maç 15-15 sonuçlanarak uzatmalara gitti. Uzatmalarda rakibine hiç round vermeden kazanan woxic ve arkadaşları, seriyi 2-0’a getirerek turnuvada yarı finale yükseldi.

Maça woxic’in takım arkadaşı olan genç yetenek ropz’un performansı damgasını vurdu. Tam 65 kez öldüren ropz, bunun karşılığında sadece 34 kez ölerek 1.61 rating elde etti. ropz aynı zamanda maçta en yüksek ratingi elde eden oyuncu oldu. Maçtaki en düşük rating ise fnatic oyuncusu Xist’e aitti. Sadece 24 kez öldüren tecrübeli oyuncu, bunun karşılığında tam 48 kez ölerek 0.58 rating elde etti ve sonuncu sırada yer aldı. Yerli yıldızımız woxic ise ping sorunları nedeniyle istediği performansı sergileyemese de maç esnasında çok güzel oyunlara imzasını attı. 43 kez öldüren Özgür, 39 kez öldü ve 1.10 ratingle maçı tamamladı.

woxic’li mousesports bir sonraki maçına ne zaman ve hangi takım karşısında çıkacak?

woxic ve arkadaşları bir sonraki karşılaşmada ECS Season 7 Europe Week 2 turnuvası kapsamında Fransız temsilcisi Vitality ile mücadele edecek. Kazanan tarafın finale yükseleceği bu yarı final karşılaşması bugün oynanacak. TSİ 22.00’da başlayacak olan karşılaşmayı buradan canlı yayınla takip edebilirsiniz:

www.twitch.tv'de FACEIT TV'den canlı video izleyin

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın