Trend

25 Ocak 2020 02:10

270 TL Değerindeki The Sims 4, Origin'de Ücretsiz Oldu

270 TL Değerindeki The Sims 4, Origin'de Ücretsiz Oldu

  • 1K+
  • 1

EA Games'ten The Sims serisini sevenlere çok iyi haber geldi. The Sims 4 Origin platformunda 28 Mayıs tarihine kadar ücretsiz oldu. Kaçırmayın derim.

Sims oyunları hayranıysanız EA Games’ten sizler için güzel bir haber var. 28 Mayıs tarihine kadar Origin üzerinden The Sims 4’ün temel paketini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyun, Mac ve Windows bilgisayarlar için indirilebilir durumda. Oyunun Digital Deluxe sürümü de 49.99€ 'dan satılıyor.

Gerçek hayatta yapmak istediğiniz hemen hemen her şeyi yapmanıza olanak tanıyan Sims 4, geniş açık dünyası ve geliştirilebilir yapısı ile dünyanın en çok hayran kitlesine sahip oyunlarından biri konumunda. Oyunun en büyük avantajı, yalnızca erkekler değil kadınlar tarafından da takip edilmesi olarak gösterilebilir.

The Sims 4'ü Ücretsiz Şekilde Nasıl alacağız?

Oyunu Origin kütüphanenize eklemek için ilk olarak Origin sayfasına buradan gidebilirsiniz.

the sims 4 ücretsiz

Origin'in ana sayfasında karşınıza çıkan The Sims 4 ekranında Get it Now (Şimdi Al) butonuna tıklayarak oyunun satın alma sayfasına geldikten sonra Get it Free (Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın.

the sims 4 originde ücretsiz

Karşınıza çıkan ekrandaki Get it Free (Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın. Ok işaretine tıklayarak oyunu bir başkasına hediye de edebilirsiniz.

the sims for free

Oldukça kısa süren bu işlemlerden sonra View in Library (Kütüphanede görüntüle) seçeneğiyle karşılacaksınız. Bu butona tıklayarak oyunu Origin üzerinden indirebilirsiniz.

Kısa süreliğine ücretsiz olan oyunu 28 Mayıs tarihine kadar kütüphanenize eklediğiniz taktirde oyuna kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. Oyun, çok büyük bir sistem gereksinimi ihtiyacı duymuyor. Şu sistemlere sahip olduğunuz taktirde oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz:

İşlemci: Intel Core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü

RAM: 2 GB

Grafik Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü

Depolama: 9 GB, güncelleme sonrası 1 GB daha ek alan

Yorumlar (1)

  1. User for comment

    seher - 23 Mayıs 2019

    oyunu ücretsiz indirdim teşekkürler

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın