Discord Sunucularınız için En iyi 10 Discord Botu

En iyi 10 Discord Botu

Discord, etkileşim için hem metin hem de ses kullanan ücretsiz bir iletişim platformudur. Discord, oyun topluluğu tarafından dünyanın her yerindeki oyuncularla etkileşim kurmak için kullanılan en popüler sohbet platformlarından biridir.

Discord sunucularınız için üretkenliği, eğlenceyi, hızı ve diğer aktiviteleri en üst düzeye çıkaran Discord botlarını çoğumuz pek bilmeyiz. Bot dediğimizde aklımıza sürekli kötü şeyler gelmesin. Bu botlar sunucunuza renk katacak.

Botlar bir çok şeyi farklı yapmanıza ve yeni bir ton özellik eklemenize yardımcı olur. Sunucudaki üretkenliği en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olabilecek bu tür botlardan birkaçını derledik. Size sadece planlama, iletişim, bildirim vb . Konularda yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda çok daha faydalı olabilir. Kullanıcılar için düzenli olarak yeni Discord botları oluşturuluyor ve bu da birçok yeni özellik getiriyor.

1- Nugget Bot

Nugget Discord Bot

Platformda en çok kullanılan ve popüler Discord botlarından biridir. Sunucuya çok çeşitli özellikler ve işlevler getirir. Discord kanalına bir dizi denetim eklemenizi sağlar. Eklendikten sonra, size her şeyi kontrol edebileceğiniz bir kontrol paneli sağlayacaktır. Kontrol paneli, kullanıcılar için bir Hoş Geldiniz mesajı ayarlamanıza ve ayrıca yeni oyunculara katılırken kuralları ve düzenlemeleri kabul edene kadar belirli roller belirlemenize olanak tanır.

2- GAwesome Bot

GAwesome Discord Botu

Aynı anda birden fazla işlevi gerçekleştirebilen bir Discord botu söz konusu olduğunda, o zaman seçmeniz gereken bot budur. Yüksek düzeyde özelleştirme, sunucudaki sohbetleri kolayca yönetme ve aynı anda birçok yeni özellik getirme gibi özellikleri bulunan bu bot aynı zamanda bir üye yasaklamanıza ve ödüllendirmenize ve onu sohbet sunucusundan kaldırmanıza izin verir.

3- Epic RPG

Epic RPG discord botu

RPG tabanlı oyunlar ve sohbet odaları söz konusu olduğunda Discord için en iyi botlardan biri bu. Bu RPG tabanlı sadakat botu, bir ekonomi aracılığıyla kullanıcı sadakatini sağlamak için tasarlanmıştır. Bot, oyunda avlanmak, savaşmak ve ganimet aramak için komutlar vermenizi sağlar. Bot ayrıca kullanıcının diğer kullanıcılarla savaşmasına izin verecek komutları kullanmasına izin verir ve ayrıca günlük olayları içerir, bu da onlara zindanlarda ve mini patronlarla savaşma görevi sağlar.

Ayrıca, kullanıcının servetini göstermek için dijital veya sanal öğeler satın almasına da olanak tanır. Discord botu, RPG oyunlarını oynamayı seven insanlar için harika bir eklentidir ve oyun içinde kullanmalarına da yardımcı olur.

4- Tatsumaki

Tatsumaki discord botu

Dünya çapında oyuncular tarafından kullanılan en popüler Discord botlarından biridir. Aslında, denetleme, mesajlar, bildirim ve çok daha fazlası için geniş komutlar sağlayan en yaygın kullanılan botlardan biridir. Bot, kullanıcılar için değişiklik yapmalarına ve kullanıcı için belirli ayarlar yapmalarına izin veren özel bir kontrol paneliyle birlikte gelir.

Ayrıca, kullanıcının web’deki içeriği aramasına ve Discord’daki normal RSS beslemelerini almasına olanak tanır. Bot, çevrimiçi olarak en popüler oyunculardan bazıları tarafından birden fazla platformda kullanılıyor.

5- Octave

Octave Discord Müzik Botu

Discord kullanıyorsanız ve ona bir müzik dokunuşu eklemek istiyorsanız, Octave botunu kullanmak iyi bir fikir olacaktır. Kullanıcıların SoundCloud ve Youtube olmak üzere iki farklı platformdan müzik çalmasına izin verecek . Bununla birlikte, oyuncular ayrıca Durdurma, Oynatma Duraklatma ve şarkıları silme özgürlüğüne de sahiptir.

Bot, sunucu kapanmadığı sürece müziği sürekli olarak arka planda çalmanıza izin verir, bu da daha az olasılığa sahiptir. Çok sayıda benzer müzik botu mevcut, ancak Octave aralarında en iyisi gibi görünüyor.

6- Dank Memer

Dank Memer Discord Botu

Top.gg listesinde en iyi uyumsuz botlar arasında yer alan bu, denemeniz gereken bir Discord botudur. Bot tamamen memelerle ilgilidir ve onunla saniyeler içinde benzersiz isimler oluşturabilirsiniz. Sohbet odasında yeni memeler oluşturmak için farklı türde resimler kullanabilir ve özel meme komutlarını kullanabilirsiniz.

Bir kullanıcı, bu botu kullanarak önek komutlarıyla gerçek zamanlı olarak 100’den fazla yeni meme oluşturabilir. Bot ayrıca sanal para birimini kullanarak ödüllerle birlikte gelir. Ayrıca, kullanıcının anahtar kelimeler ve resimler kullanarak kaba kullanıcıları yasaklamasına ve sessize almasına olanak tanır.

7- MEE6

MEE-6 Discord Botu

Bu Discord bot, etkileyiciler olarak çalışan insanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Büyük bir kitleniz varsa ve bu bot sizin için mükemmel bir kullanım olacaktır. Kullanılacak çok çeşitli denetleme ve işlevlere sahiptir. Karşılama mesajları ayarlayabilir ve kullanıcılardan sunucuya katılmadan önce kuralları kabul etmelerini isteyebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca sunucuda her şeyi yapmak için özel komutlar oluşturabilirler.

Bot ayrıca, kullanıcıyı seviye atlama için düzenli olarak etkileşime girmeye teşvik eden seviye tabanlı bir sisteme sahiptir. Ayrıca Twitch, Youtube ve Reddit’te canlı yayına girdiklerinde insanları bilgilendirmek ve uyarmak için de kullanılabilir.

8- Mudae

mudae discord botu

Sunucunuza eklemeniz gereken önemli botlardan biridir. Bot, özellikle animeyi seven, sert bir oyuncu ve oyun karakterini seven insanlar içindir. Bot, avatar olarak seçilebilecek birçok oyun karakterine ve anime karakterine sahiptir ve ayrıca oyuncunun profili özelleştirmesine ve başka bir karaktere karşı savaşmasına izin verir.

Doğrusu, aralarından seçim yapabileceğiniz 35.000’den fazla anime ve oyun karakterine ve aralarından seçim yapabileceğiniz toplulukta 100.000’den fazla resim ve gif’e sahiptir.

9- DiscordTip

DiscordTip Discord Botu

Discord botları, bir Discord sunucusunda birçok farklı şey için kullanılabilir ve bu, özellikle arkadaşlarınızla Bitcoin veya Ethereum gibi kripto para birimleriyle başa çıkmak için kullanılabilir . Bot, esas olarak iki şey yapacak şekilde tasarlandı. İlk işlevsellik, Discord sunucu sahibine kripto para birimi şeklinde bir ipucu göndermenize, ikincisi ise kripto para birimini arkadaşlarınıza göndermenize olanak tanır.

Kripto para birimine yaptığınız yatırıma göz kulak olmak için bu botu da kullanabilirsiniz. Bitcoins falan içindeyseniz, bu botu kullanmak sizin için çok yararlı olacaktır.

10- Rythm

Rythm discord botu

Birçok bot tamamen müziğe adanmıştır ve aralarında en popüler olanlardan biri Rythm’dir. Sunucunuza ekleyebileceğiniz uyumsuzluk için en iyi müzik botlarından biridir. Bot şu anda milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılıyor ve mevcut en kararlı teknelerden biri. Discord sunucunuza eklemeniz gereken iyi uyumsuzluk botlarından biridir. Youtube , SoundCloud , Twitch vb. Dahil olmak üzere birden fazla kaynaktan müzik eklemenizi sağlar .

Ayrıca Spotify’ı bota manuel olarak yapılandırabilir ve sunucuda kullanabilirsiniz. Ses kalitesi ve sorunsuz akış, bu botun en iyi özelliklerinden bazılarıdır. Ayrıca şarkı sözleri, otomatik oynatma ve birkaç önek komutu için destek sağlar.