Trend

26 Ocak 2020 09:45

Game of Thrones'un 8.sezon final bölümü sızdırıldı.

Game of Thrones'un 8.sezon final bölümü sızdırıldı.

  • 659
  • 0

Game of Thrones'un 8.sezon final bölümü Reddit'teki bir kullanıcı tarafından sızdırıldı. Kişinin son paylaşımında sezonun final bölümünün tam özeti bulunmakta. Biz bunu yayınlamayacağız ama dilerseniz aşağıya link bırakacağız girip okuyabilirsiniz. (Sorumluluk kabul etmiyoruz.)

Game Of Thrones dizisinin final bölümü, bu pazar akşamı yayına girecek. Hemen hemen herkesin kötü olarak gördüğü bu sezon, daha ne kadar kötü olabilirdi bilemiyoruz ve beklenen an geldi. Sezonun tam bir özeti Reddit kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Demir tahta kimin oturacağı, potansiyel alternatif sonlar gibi bilgiler de içerikte bulunuyor. Bu bilgileri kimse önceden öğrenmek istemez ama eğer isterseniz buradan sızdırılan içeriğe ulaşabilirsiniz.

iron throne

Kullanıcının paylaştığı içeriklerin tutarlı olup olmadığını, geçmiş paylaşımlarına bakarak anlayabiliriz. Yüzde üzerinden değerlendirirsek, Bölüm 4 %100 ve Bölüm 5 %95 oranında tutarlı. Eğer Bölüm 6 için söylenenler de aynı şekilde tutarlı olursa, son bölümün oldukça ilginç olacağını söyleyebiliriz.

Bu sezon hakkındaki düşüncelerinizi ve görüşlerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz. 

 

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın