Trend

29 Ocak 2020 02:02

GoT'un Sansa Stark’ı, Sophie Turner imza toplayanlara tepki gösterdi

GoT'un Sansa Stark’ı, Sophie Turner imza toplayanlara tepki gösterdi

  • 514
  • 0

Game Of Thrones’un final bölümünden sonra hemen hemen herkesin ortak düşüncesi oldukça kötü bir şekilde dizinin final yaptığı yönündeydi. Final sezonu genel anlamda oldukça vasat bir şekilde karşımıza çıkmış ve neredeyse hemen hemen hiçbir bölümü izleyicileri tatmin etmeyi başaramamıştı.

Sophie Turner imza toplayanlara tepki gösterdi

Geçtiğimiz haftalarda dizinin hayranları 8. Sezonun tekrardan çekilmesi için imza kampanyası hazırlamıştı. Bu imza kampanyası oldukça hızlı bir şekilde 1 milyon barajını aşmıştı. İmza kampanyası anlaşılan Game Of Thrones oyuncularının önüne de gelmiş olacak ki bunlardan bir tanesi duruma hemen isyan etmiş durumda.

Game Of Thrones’un yıldızı Sophie Turner, dizinin 8. ve son sezonunun yeniden çekilmesi için imza toplayan hayranlara yanıt verdi. Dizide Sansa Stark’ı canlandıran Sophie Turner, The New York Times’a yaptığı açıklamada ‘’ “Tüm bu imzalar ve bunun gibi başka şeyler, ekibe, yazarlara ve 10 yıl hiç durmadan çalışan yapımcılara saygısızlık. Çok fazla insan çok fazla emek verdi. İşte bu insanlar, tüm bu emekleri çöpe atmak istiyor.” Dedi.

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın