Trend

25 Ocak 2020 02:08

Japone yeni dönemde 1907 Fenerbahçe’de olmayacak

Japone yeni dönemde 1907 Fenerbahçe’de olmayacak

  • 406
  • 0

1907 Fenerbahçe‘de hareketlilik sürüyor. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde dönemi kupayla kapatan ve MSI 2019 ön eleme gruplarında Türkiye’yi temsil eden sarı-lacivertli ekip, yakın dönemde üst koridor oyuncusu Ruin ve ormancısı Kirei ile yollarını ayırmıştı.

Kısa bir süre önce takım kaptanı Japone de teklifleri değerlendirebileceğini, nişancı Hades ve koç Turkinator ile yola devam etmemek istediğini belirtmişti. Bu açıklamaların ardından ne yapacağı merakla beklenen Japone, kişisel Instagram hesabından konuyla ilgili bir paylaşım daha yaptı. Kaptan, ligin yeni döneminde Fenerbahçe’de olmayacağının kesinleştiğini belirtti.

Japone’nin açıklaması şöyle oldu: “Bugün Fenerbahçe ile ayrılığımız kesinleşti. Beni bu yolda destekleyen bütün taraftarımıza teşekkür ederim.”

Twitch dünyasının ünlü isimlerinden Elwind de Japone’nin açıklamaları sonrası bir “teori”sinden bahsetmişti.

 

1907 Fenerbahçe’de Untara transferinin arkası gelecek

Üst koridor oyuncusu Ruin ile yollarını ayırdıktan sonra ilk yabancı transferini üst koridora yapan 1907 Fenerbahçe, en son SK Telecom T1 bünyesinde boy gösteren Untara ile anlaşmıştı. Kirei’nin yerini henüz doldurmayan sarı-lacivertli ekibin destek rolünde nasıl bir yol izleyeceği henüz netlik kazanmış değil.

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın