Trend

25 Ocak 2020 02:07

John Wick, Fortnite’a geldi!

John Wick, Fortnite’a geldi!

  • 274
  • 0

Aksiyon filmlerinin sevilen karakteri John Wick, Fortnite’a geldi. Wick’in Başındaki Ödül ismiyle oyuna eklenen karakter için güzel bir yarışma var.

İşte Epic Games’in açıklaması:

Yüksek Masa yeni bir iş duyurdu. Ödülün peşine düşmek size kalmış. Hayatta kalmaya ve diğer kelle avcılarını avlayarak altın jetonları toplamaya bakın. Görevi ilk yerine getiren kişi kazanacak ama mücadelede ne kadar önde olduğunuza da dikkat etmelisiniz; ne kadar sivrilirseniz o kadar hedef olursunuz. Wick’in Başındaki Ödül SSM’ye dalın ve etkinlik bitmeden görevleri tamamlayarak Altın Jeton sırt süsü, Tek Atış şemsiyesi, Öcü kaplaması ve bonus TP de dahil birbirinden güzel ücretsiz ödülleri kapın. SSM hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz yama notlarında yer ayırdığımız detaylı mod açıklamasına göz atabilirsiniz.

fortnite john wick

Herkes Wick’i istiyor; öyleyse artık ona sahip olabilirsiniz! John Wick kıyafetini ve Bildiğin Balyoz kazmasını içeren John Wick seti şimdi mağazada. Koşun, kaçırmayın!

Her eylemin sonuçları olur. Dünyanın en iyi kelle avcıları karşısında kendinizi kanıtlama fırsatı ayağınıza geldi!

Wick’e doyamadınız mı?

O zaman, Bithell Games’in geliştirdiği aksiyon dolu strateji oyunu John Wick Hex’i Epic Games mağazasından hemen ön sipariş verebilirsiniz. John Wick Hex bu sonbaharda PC’ye çıkış yapacak; daha detaylı bilgi için Epic Games mağazasına göz atın.

 

Yorumlar (0)

Yorumunuz başarıyla gönderildi. Editör onayından geçtikten sonra sayfada yayınlanacaktır.
Yorumunuz iletilirken bir hatayla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.

Yorum Yapın