Steam Cüzdan Kodu Nedir? Nasıl Alınır? Nasıl Yüklenir?

steam cüzdan kodu nasıl alınır nasıl yüklenir

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Cüzdan Kodu, Steam‘de geçerli bir ödeme yöntemidir. 10 TL değer ile satın aldığınız bir cüzdan kodunu Steam’de aktifleştirdiğinizde sadece Steam üzerinde kullanabileceğiniz 10 TL’niz olur. Bu parayı isterseniz oyun satın alımında, isterseniz oyun içi envanter satın alımında, isterseniz skin satın alımlarında kullabilirsiniz. Steam cüzdan kodları 3, 5, 10, 25, 50, 100 ve 200 TL’den oluşmaktadır.

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Alınır?

Her yaştaki insanı eğlendirebilecek en kaliteli oyunları bulabileceğiniz steam platformunda cüzdan kodu için en yetenekli hizmet verenleri SadeceOn.com bir araya getiriyor. En kaliteli steam cüzdan satışı ile siz de ister arkadaşlarınıza hediye, ister kendinize eğlenceli oyunlar alabilirsiniz. SadeceOn sizin için tüm steam oyun taleplerinizi karşılayabilecek yeterlilikteki tecrübeli ve yetenekli hizmet verenlerden dilediğiniz ile çalışma fırsatını sunuyor. Dilediğiniz kadar steam cüzdan kodunu rahatlıkla https://www.sadeceon.com/categories/e-pin/steam linkinden alabilirsiniz. Güvenli ödeme alt yapısı ile siz de SadeceON’dan cüzdan kodu satın alın ve birbirinden eğlenceli oyunlara sahip olma şansını yakalayın!

Ülkemizde cüzdan kodu satan bir çok kuruluş vardır. Bunlardan bazıları BynoGamePerdigitalGameSatisOyunfor gibi platformlardır. 

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Aktif Edilir? Nasıl Kullanılır?

steam cüzdan kodu nasıl alınır nasıl yüklenir